Vyberte stranu

Hromadné odosielanie e-mailov

Potrebujete odosielať niekoľko tisíc e-mailov naraz bez toho, aby sa Vaše e-maily dostali do spamu alebo Vám ich blokoval váš internetový provider?

Táto služba je vhodná pre

Newslettre

Zbierate e-maily od zákazníkov e-shopu alebo v zbernom formulári na stránke?

i

Oznamy, spätná väzba, formuláre, dokumenty

Posielate často klientom dokumenty, žiadosti, oznámenia prostredníctvom e-mailu?

Automatizované e-maily

Potrebujete, aby sa určitý e-mail odoslal v kontrétny dátum, napríklad 14 dní od objednávky, v deň narodenín a podobne?

N

Systém je vhodný pre e-shopy, úrady, firmy

Ak posielate e-maily pravidelne zoznamom, ktoré obsahujú Vašich klientov. Na oslovovanie kontaktov, ktorí sa dobrovoľne do odberu prihlásili.

M

Nie je vhodný pre oslovovanie nových klientov

Ak máte záujem posielať hromadné e-maily na čerstvo pozbierané e-mailové schránky z internetu (spam), alebo si zoznamy kupujete, tento systém nie je pre Vás. Po prekročení určitého percenta vrátených e-mailov sa Váš účet automaticky zablokuje.

Čo ponúkame

N

Online softvér v slovenskom / anglickom jazyku

Po prihlásení sa užívateľským menom a heslom môžete tvoriť / importovať zoznamy a e-mailové kampane / oznamy. Kampane sa dajú automatizovať aj naplánovať na konkrétny dátum a čas v budúcnosti. 

N

Štatistiky

Po odoslaní e-mailovej kampane sa začnú zobrazovať štatistiky ako koľko ľudí si otvorilo e-mail, koľko kliklo na ktorý odkaz v e-maili a či e-mail bol doručený / nedoručený alebo označený ako spam. Systém podporuje vkladanie UTM kódov pre Google Analytics.

N

Zabezpečenie získania súhlasu

Systém podporuje dvojitý súhlas, tzv. „double opt-in“, kde klient po zadaní e-mailu do zberného formulára musí potvrdiť existenciu svojej e-mailovej schránky kliknutím na overovací link. Získate tak dôkaz súhlasu.

N

Odhlásenie zo zoznamu

Pre zabezpečenie legálnej prevádzky e-mailového zoznamu musíte umožniť príjemcovi bez zbytočných prekážok odhlásenie sa z odberu. V našom systéme je to jednoduché a automatizované.

N

Automatizované e-maily

Tzv. autoresponders umožňujú odosielanie vopred pripravených šablón e-mailu na základe dátumových záznamov ako dátum narodenia, deň pridania do zoznamu. 

N

Prepojenie s API

Zákazníci, ktorí by chceli e-maily do zoznamu pridávať programaticky sa môžu napojiť na veľmi jednoduché API rozhranie (zvládne každý programátor) a zoznamy sa plnia automaticky z akéhokoľvek softvéru CRM, E-shopu a podobne.

N

Rýchlosť odosielania

Náš systém dokáže odosielať až 50 – 300 e-mailov za sekundu. 100 000 e-mailov sa tak odošle v priemere za 5 – 25 minút.

N

Whitelisting

Ak máte starší zoznam e-mailov, je potrebné vykonať tzv. whitelisting – očistenie zoznamu. Za malý poplatok vám pomôžeme váš zoznam dať do poriadku renomovanou službou.

N

GDPR a zákon o reklame

Pre legálne fungovanie newslettra je v niektorých prípadoch potrebné spĺňať zákonom stanovené podmienky. Pomôžeme Vám systém nastaviť správne.

N

Ochrana proti spamu

Nastavíme DKIM, SPF a CNAME záznamy na vašej doméne tak, aby služba technicky spĺňala proti-spamové opatrenia.