Vyberte stranu

Google Workspace

Google predstavil Workspace v 2020 ako náhradu za G Suite

Profesionálne e-mailové a cloudové riešenie pre vašu firmu.

Predaj licencií, inštalácia, podpora.

Umožnite svojim zamestnancom pohodlnú prácu z domu.

S Google Workspace Suite máte pohodlný firemný e-mail, zdieľanie dokumentov, kalendárov. Ušetrite na licenciách.

Využite naplno potenciál vášho tímu.

Google Workspace je integrovaný pracovný priestor, ktorý spája všetky vaše nástroje produktivity v jednom ľahko použiteľnom online riešení, ktoré pomáha ľuďom, tímom a spoločnostiam spolupracovať v kancelárii aj na diaľku.

G Mail na vlastnej doméne

Obľúbený G Mail od Google už asi poznáte, namiesto e-mailu ako meno339@gmail.com získate profesionálnu e-mailovú adresu, napr. priezvisko@firma.sk

Viac o Gmail ...

Profesionálny e-mail pre firmy, v ktorom sa dá dobre vyhľadávať a organizovať. Prístupný cez bežný prehliadač aj Outlook, Apple Mail, Thunderbird a mobilné zariadenia.

Disk

30 GB úložisko pre každý účet. Nahrávanie a zdieľanie veľkých súborov a príloh do e-mailov, zdieľanie adresárov, videí, projektov v rámci vašej organizácie. 

Viac o Google Disk ...

Je možné obmedziť, ktoré oddelenie Vašej firmy bude mať prístup ku ktorým súborom. Súbory sú ľahko dostupné aj z mobilu na cestách. Vďaka Google Disku môžete poslať prílohu s viac ako 25MB.

Chat

Komunikujte vo firme cez bezpečný chat. Každé oddelenie môže mať svoju vlastnú skupinu. Vymieňajte si poznámky k dokumentom, kalendárom, …

Viac o Hangouts Chat ...
Nezaplnte svoje e-mailové schránky zbytočnými správami a poznámkami. Niekdy si potrebujete v tíme vymeniť neformálne správy alebo otázky, poznámky k dokumentom. V Google Hangouts Chat správach sa dá dobre vyhľadávať. Sú formátované ako konverzácia, ľahko sa v nich vyznáte.

Kalendár

Plánujte stretnutia v tímoch, zdieľajte a pozývajte kolegov a klientov na stretnutie. Spolupracuje s Gmail, Diskom a Kontaktmi. 

Viac o Google Kalendár ...

Pomocou zdieľaného online kalendára sa môžete vo firme lepšie organizovať, pozývať na porady, zdieľať stretnutia. Sekretárka môže v kancelárii zapísať dohodnuté stretnutie a šéfovi sa to zobrazí okamžite na mobile. Kalendár je dostupný na všetkých zariadeniach, ktoré sú synchronizované s účtom Google.

Kontakty

Synchronizujte svoje kontakty medzi PC a mobilom. Sekretárka vám môže pridať kontakt a naplánovať telefonát a pripomienku v kalendári na ďalší deň.

Meet

Video porady, konferencie. Pozvite vašich zamestnancov na poradu ak pracujú z domu, sú na PN, mimo kancelárie alebo na inom pracovisku. 

Viac o Hangouts Meet ...
Spojte svoj tím, nech sa nachádzajú kdekoľvek. „Stretnite“ sa cez video bez dodatočných nákladov na cestovanie.

Meet vás očarí jednoduchosťou. Stačí vytvoriť Meeting a zdieľať kolegom odkaz, na ktorý keď kliknú ich automaticky pripojí na video konferenciu. Dá sa to priamo naplánovať aj cez Kalendár.

Nemusíte sa starať, či majú kolegovia, členovia tímu alebo zákazníci správny typ účtu alebo nainštalovaný správny modul, funguje to pre každého a svižne.

Dokumenty

Vytvárajte a upravujte dokumenty priamo v prehliadači bez akéhokoľvek softvéru. Viac ľudí naraz môže pracovať na rovnakom dokumente, zmeny sa automaticky ukladajú.

Viac o Dokumentoch ...

Dokumenty sú vhodné firmy, ktoré chcú napredovať, zdieľať a navzájom spolupracovať na dokumentoch. Podporujú kompatibilitu s externými systémami vrátane Microsoft Office. Podporujú export do všetkých Word processing formátov a PDF.

Nastavte a presne obmedzte, kto môže súbor vidieť, kto zdieľať a kto upravovať.

Prezentácie

Vytvorte krásne prezentácie bez špeciálneho kancelárskeho softvéru.

Viac o Prezentáciach ...
Na prezentáciách môže spolupracovať viacero ľudí naraz, každý má vždy tú najnovšiu verziu. Pracujte na jednej prezentácii online priamo s Vašim obchodným partnerom, celým tímom alebo externým kontaktom. Vy máte pod kontrolou, kto má aké povolenia pre úpravu, pozeranie alebo komentovanie.

Keep

Zaznamenajte nápady a lepšie sa zorganizujte, stihnite toho viac.

Viac o Keep ...

Keep organized! Zachyťte inšpiráciu a zoznamy TODO bez námahy. V mobile si nainštalujete aplikáciu Keep a tá slúži ako zápisník, diktafón, zapisovač zoznamov a organizátor. Raz ako v mobile zapíšete nápad, ktorý Vás náhodou napadne, neskôr si ho v kancelárii môžete priamo z Gmail skopírovať a spracovať.

Zápisník podporuje zberanie nápadov cez poznámky klávesnicou, fotoaparátom, zoznamom, nahrávkou alebo kresbou prstom po obrazovke dotykového displeja.

Tabuľky

Tvorte tabuľky efektívne, spoločne v tíme, bezpečne zdieľajte citlivé dáta.

Viac o Tabuľkách ...
Tabuľky boli vytvorené pre organizácie, ktoré chcú napredovať, spolupracovať, zdieľať a navzájom si prezentovať dáta. Podporujú kompatibilitu s externými systémami vrátane Microsoft Office. Odstránia problémy s prácou na súboroch z rôznych zdrojov. Jeden môže byť z Microsoft Office, druhý z Open Office a tretí z CSV súboru.

Nastavte a presne obmedzte, kto môže súbor vidieť, kto zdieľať a kto upravovať.

Formuláre

Naklikajte si ľahko formulár alebo vlastný interný prieskum alebo verejný dotazník.

Viac o Formulároch ...
Vytvorte formulár, prepojte ho a analyzujte priamo v Tabuľkách Google. Formuláre podporujú viaceré typy otázok, poradie môžete preorganizovať myšou.

Lepšia práca z domu a komunikácia v tíme

S G suite na dokumentoch a tabuľkách môže pracovať niekoľko ľudí naraz. Vďaka službe Hangouts môžete mať poradu cez video a vaši zamestnanci sa môžu nachádzať kdekoľvek na svete.

Základné výhody Google Workspace a práce v cloude

Vaše dáta sú k dispozícii vtedy a tam, kde ich potrebujete

Kdekoľvek na svete sa nachádzate, mobil, tablet aj prehliadač Chrome / Chromium vidí to isté. Stačí ak účtu a povolíte synchronizáciu. Všetky zariadenia majú prístup k e-mailom, vytvoreným súborom, kalendárom, kontaktom. 

Váš tím zamestnancov môže na dokumentoch spolupracovať online

Na Dokumentoch, Tabuľkách, Prezentáciách môžu pracovať viacerí ľudia naraz. Nechávať komentáre, úpravy robiť priamo online a vidia, kto dokument upravuje a aké zmeny robí. Váš tím tak môže napredovať a nemusia jeden na druhého čakať, rozdelia si úlohy a môžu spolupracovať.

Kompatibilita so všetkými operačnými systémami

Google Workspace môžete používať na zariadeniach Windows, Android, iOS aj Linux. E-mail je dostupný aj cez klasické IMAP/POP3 pre poštových klientov ako Outlook, Apple Mail alebo Thunderbird.

Páči sa Vám Google Workspace?

Zavolajte nám pre viac informácií, alebo nás kontaktujte.

Ako Vám pomôžeme s Google Workspace?

Ako certifikovaný Partner Google pomôžeme Google Workspace pre vás objednať a poskytovať vám podporu pri inštalácii a administráciu.

Pomôžeme Vám presunúť e-maily z pôvodných schránok do nových na Google Workspace.

Po objednaní vykonáme potrebné nastavenia MX DNS záznamov na Vašej doméne, aby e-maily poslané na vašu doménu boli smerované na servery Google.

Nastavíme DKIM a SPF záznamy, aby vaše e-maily nekončili v spame a ukazovali sa prijímateľom ako bezpečné.

Ak vám pribudnú zamestnanci, zanikne pracovné miesto, potrebujete vytvoriť novú e-mailovú schránku alebo zlúčiť dve, náš certifikovaný administrátor vám pomôže.

Google Workspace je služba, kde každý mesiac pribúdajú nové nastavenia a funkcie. Naša služba správa Google Workspace je určená práve pre firmy, ktoré nechcú mať zamestnanca navyše, ktorý len sleduje čo je nové a číta manuály.

Google Workspace šetrí peniaze firmám doma aj vo svete.

Používajú ho živnostníci, malé a stredné podniky, ale aj nadnárodné firmy.

Google Workspace cenník

Business Starter / účet

Google Workspace má základnú cenu za účet. Za účet sa považuje samostatný e-mailový účet s heslom a úložiskom. 30GB úložisko.

6,90 €

mesačne / účet

Business Standard / účet

2 TB úložiska, viac funkcií a právomocí na správu užívateľov.

13,80 €

mesačne / účet

Business Plus / účet

5 TB úložiska, ešte viac funkcií a právomocí na správu užívateľov, Google Vault, ...

15,60 €

mesačne / účet

Inštalácia nových účtov bez kopírovania starých e-mailov

Ak budete používať Google Workspace a nepotrebujete, aby sme Vám importovali existujúce e-mailových správy, alebo si chcete import spraviť sami, poplatok za import neúčtujeme.

99€

jednorazovo

Inštalácia a import existujúcich účtov do G Suite

Ak Vaša firma vlastní e-mailové schránky a všetky existujúce e-mailové správy chce prekopírovať do Google Workspace, účtujeme si jednorazový poplatok v závislosti od počtu účtov.

Kliknite pre viac informácií, čo všetko poplatok zahŕňa
 • príprava migrácie
 • zostavenie zoznamu e-mailov a hesiel
 • vytvorenie účtov v G Suite
 • synchronizácia e-mailových schránok
 • príprava na migráciu, dohodnutie termínu niekedy večer
 • zmena DNS záznamov a následne posledná synchronizácia
 • odovzdanie hesiel s povinnou zmenou hesla po prvom prihlásení
 • nastavenie e-mailových klientov
  ak je potrebný výjazd technika, účtuje sa 300€ / pracovný deň, z našich skúseností si ale 99% podnikov dokáže v Outlooku alebo inom softvéri G Suite nastaviť samostatne podľa nášho návodu

300€ +
10€ / účet

jednorazovo

Podpora a administrácia Google Workspace

Ak Vaša firma nemá vlastné IT oddelenie, alebo sú Vaši ITčkari zaneprázdnení, ponúkame Vám možnosť vzdialenej správy Google Workspace administrátorom certifikovaným priamo od Google. Naša firma je Google Cloud Partner a už niekoľko rokov poskytujeme správu Google Workspace firmám na diaľku.

Kliknite pre viac informácií, čo všetko poplatok zahŕňa
 • pomoc pri riešení nastavení a administrácia v Google Workspace konzole
 • pomoc pri nastavovaní e-mailových klientov ako Outlook, Mozilla, Thuderbird, Apple Mail
 • pridávanie nových zamestnancov
 • vymazávanie schránok a preklopenie e-mailov a obsahu pri odchode zamestnanca
 • ostatná podpora podľa dohody

99€ +
1€ / účet

mesačne