Vyberte stranu

Referencie

Pracujeme pre rodinné podniky aj firmy s tržbami v desiatkach miliónov.

Pozrite si niekoľko vybraných klientov, na ktorých sa dá dobre ukázať rôznorodosť našej práce.

„Spolupráca s Mojawebstranka.sk bolo jedno z najlepších rozhodnutí aké sme urobili. Naša spoločnosť predáva zubné pasty a sady na domáce bielenie zubov na Slovensku a v Poľsku. Oba trhy sú veľmi rozdielne a vyžadujú si individuálny prístup a samostatné webstránky …“

zobraziť viac ...

Tím Mojawebstranka.sk si dal záležať, aby spoznali naše produkty, filozofiu značky a obchodné ciele pre oba trhy pred tým ako nám vytvorili dve naozaj moderné, komplexné a veľmi rýchle webstránky. Vďaka nim sa naše online tržby na oboch trhoch prakticky ihneď zdvojnásobili! Naše tržby aj naďalej rastú vďaka ich znalostiam, s ktorými nám spravujú Google reklamy.

Mojawebstranka.sk sa nám stará aj o priebežnú údržbu a aktualizácie webstránok. Kedykoľvek potrebujeme úpravu webu na mieru, pomôžu nám prísť s najlepším a nákladovo najefektívnejším riešením. Celkovo sme s naším partnerstvom veľmi spokojní a vysoko odporúčame spoločnosť Mojawebstranka.sk každému, kto hľadá rýchle, spoľahlivé a moderné webové stránky!

Ines Juríková

marketingová manažérka bielaperla.sk a bialaperla.com.pl

Čo sme pre klienta robili ... (klik)
Klientovi sme prerobili webstránku za účelom maximalizácie zisku a konverzií návštevníkov na klientov. Odstránili sme rušivé prvky z menu, zrýchlili načítanie stránky profesionálnym hostingom.

Technicky sme klientovi pomohli nastaviť prepočítavanie poštovného podľa váhy, integrovať platby kartou na stránke.

V rámci marketingu sme na stránku integrovali pokročilé meranie e-commerce pre Google Analytics, nastavili meracie kódy tak, aby zaznamenávali nie len návštevníkov, ale merali konverzie a podporovali remarketing v Google Ads.

Momentálne klientovi spravujeme online kampane na Slovensku a v Poľsku a poskytujeme asistenčné služby k prevádzke webovej stránky.

„Potrebovali sme zmodernizovať a sprehľadniť masívnu multijazyčnú stránku. Komunikovala s nami projekt manažérka, ktorá nás previedla celým procesom od návrhu novej štruktúry, cez dizajn až po posledný text na stránke. Profesionálny prístup aj výsledok. Spoluprácu môžem len odporúčať!“

Michal Pavlík

poradca generálneho riaditeľa EVPÚ, a. s.

Čo sme pre klienta robili ... (klik)

Klientovi sme vyrobili úplne nový mobilný, viacjazyčný a zabezpečený web pre výskumný a projektový ústav a nezávislý web pre skúšobňu.

Technicky sme klientovi pomohli naprogramovať zobrazovanie vydaných certifikátov pre skúšobňu. Integrovali sme meranie návštevnosti. Z hľadiska SEO sme zabezpečili plynulý prechod starého webu na nový tak, aby nebola stratená pozícia v Google.

V rámci marketingu sme nastavili meracie kódy tak, aby zaznamenávali nie len štatistiky o návštevníkovi, ale merali konverzie po odoslaní dopytového formulára a podporovali remarketing v Google Ads.

Klientovi spravujeme online kampane, kde cielime zahraničných klientov v anglickom jazyku vo vybraných krajinách, aby si objednali od klienta služby.

„Aj touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovat za perfetktný prístup a prácu a je nám cťou, ze možme spolupracovať práve s tímom Mojawebstranka.sk. Sú ideálny partner – sprievodca na úspešnej ceste podnikania a prezentácie na webe. Ak neveríte, presvedčte sa sami, využite ich služby a určite budete spokojný ako aj my. Ďakujeme!“

zobraziť viac ...
Oslovili sme viac ako 20 firiem pre tvorbu našej webstránky. Pani Šipláková bola jedna z najrýchlejších, rýchlo po dopyte nás telefonicky kontaktovala. Jej prístup bol jedinečný, snažila sa spoznať našu firmu a hľadať v čom sme výnimoční, iní. Tvorila webstránku ako tú našu najlepšiu prezentáciu a výsledok? Presvedčte sa sami. Dojmy našich zákazníkov sú vynikajúce a o to nám išlo. Aby sa naša stránka páčila klientom a to pani Šipláková vie perfektne. Dokáže sa vžiť do kože zákazníka a rozmýšľať z jeho pozície, čo by sa mu páčilo, čo by ho zaujalo. Dokonca robila rôzne prieskumy, čo ľudia hľadajú, čo im chýba, čo by ocenili. Som vďačný za jej schopnost vždy poradiť, má perfektné nápady, ktoré vie realizovať a všetko za výbornú cenu v porovnaní s konkurenciou. Je precízna a maximálne spoľahlivá. Takto si predstavujem komunikáciu s ideálnym obchodným partnerom. Sme jej velmi vďační, pretože vďaka nej máme web, na ktorý sme veľmi hrdí. Nemuseli sme vymýšľať a rozmýšľať ako by to bolo najlepšie. Ušetrili sme mnoho času aj peňazí, vďaka tomu, že pani Šipláková je skúsená a vždy nájde a navrhne najvhodnejšie riešenie.
Pred tým ako sme si išli dat robit web mali sme strach, že nebudeme mať čas to vymýšľať. Čo tam dáme, ako to bude vyzerať, aby to bolo dobre. No už po prvom telefonáte som vedel, že budeme v najlepších rukách odborníkov, ktorí nám urobia web bez starostí. Iné firmy na tvoru webu od nás požadovali riešenia ako to chceme, no ako máme vedieť ako by to bolo dobré keď nie sme na to odbornici? To je ako sa opýtať sa nášho zákazníka ako to máme stavať, jeho návrh nemusí byť vhodný a môže to mať katastrofálne následky. Na začiatku nám bezplatne navrhli a predstavili ako to môže vyzerať, aké sú výhody aj nevýhody jednotlivých návrhov. Každý detail je prepracovaný. My sme len poslali materiály a nemuseli sme nic písať a vymýšľať.

Michal Kožina

obchodný riaditeľ kvalitnydrevodom.sk

„Potreboval som prezentáciu mojich služieb a referencií. Do tvorby webu sa mi vôbec nechcelo. Ale už po úvodnej konzultácii som vedel, že Mojawebstranka.sk sú správni partneri. Počas krátkeho telefonátu sa ma opýtali na všetko dôležité, pripravili návrh dizajnu, štruktúry aj textov. Potom už to bolo ľahké …“

zobraziť viac ...

Dodal som obrázky, doplnil informácie o službách, zapracovali moje pripomienky a za pár dní bola stránka na svete. Ak nemáte čas a chuť vybavovať sa s tvorbou webu mesiace, zavolajte im aj Vy!

Daniel Hupka

majiteľ best-stav.com

„Spolupráca s Mojawebstranka.sk je skvelá, sú komunikatívni a pracujú neskutočne rýchlo. Sú v hre už nejaký rok a rozhodne majú skúsenosti a prehľad, takže im neváhajte zveriť do rúk vaše webovky. Ak ich klient nemá predstavu ako má finálny výsledok vyzerať, inšpirujú ho svojim pohľadom na vec, …“

zobraziť viac ...

vnuknú svoje vlastne nápady, myšlienky (ale, samozrejme, nenútia ich nikomu). Práca ich baví a to je vidno aj na výsledkoch. Odporúčame ich každému, kto chce mať dizajnovo unikátnu a zároveň funkčnú webovku alebo eShop.

Richard Ozimý, Lívia Mazánová

majitelia fitroom.sk

„Ľudský prístup aj pri systematických riešeniach je pre mňa veľmi dôležitý. Veľmi oceňujem citlivé ladenie medzi ich bohatými skúsenosťami vo svete IT trendoch a mojimi osobnými skúsenosťami a očakávaniami. A to je dnes vzácnosť. Môj web očaril na prvý pohľad každého, kto mi dal spätnú väzbu. Ale ocenili ho aj IT odborníci, ktorí na každý web pozerajú odborným okom. Ďakujem veľmi pekne :)“

zobraziť viac ...

Automatizované riešenia cez systém nie sú pre mňa, pretože pri akýchkoľvek otázkach, nejasnostiach či špecifikách na mieru sa nikomu nedopátram. A ak áno, nevie pomôcť. V tomto prípade ide o vynikajúcu podporu pri riešení akýchkoľvek aj špecifických požiadaviek.

Michal Nagy

osobná webstránka michalnagy.sk

Čo hovoria zákazníci

vyletybalonom.sk

contevyrobky.sk

bielypotok.com

wtservis.sk

biel.sk

vinazmlyna.sk

akcie.lasoma.sk

azaro.sk

ekonaudit.com

gabcik.sk

enerline.sk

insektpol.sk

kates.sk

precin.sk

ininterier.sk

dimenzia.sk

okstav.sk

zpvvo.sk

u-speak-english.sk

repasdpf.sk

epoplast.sk

daskal.sk

inrestsro.sk

mzpartners.sk

ingo.sk

mareeja.sk

marianjanik.sk

jte.sk