Referencie

Pracujeme pre rodinné podniky aj firmy s tržbami v desiatkách miliónov. 

Pozrite si niekoľko vybraných klientov, na ktorých sa dá dobre ukázať rôznorodosť našej práce.

Slovenské zubné pasty a domácie bielenie

Klientovi sme prerobili webstránku za účelom maximalizácie zisku a konverzií návštevníkov na klientov. Odstránili sme rušivé prvky z menu, zrýchlili načítanie stránky profesionálnym hostingom.

Technicky sme klientovi pomohli nastaviť prepočítavanie poštovného podľa váhy, integrovať platby kartou na stránke.

V rámci marketingu sme na stránku integrovali pokročilé meranie e-commerce pre Google Analytics, nastavili meracie kódy tak, aby zaznamenávali nie len návštevníkov, ale merali konverzie a podporovali remarketing v Google Ads.

Momentálne klientovi spravujeme online kampane na Slovensku a v Poľsku a poskytujeme asistenčné služby k prevádzke webovej stránky.

Elektrotechnický výskumný a projektový ústav

Klientovi sme vyrobili úplne nový mobilný, viacjazyčný a zabezpečený web pre výskumný a projektový ústav a nezávislý web pre skúšobňu.

Technicky sme klientovi pomohli naprogramovať zobrazovanie vydaných certifikátov pre skúšobňu. Integrovali sme meranie návštevnosti. Z hľadiska SEO sme zabezpečili plynulý prechod starého webu na nový tak, aby nebola stratená pozícia v Google.

V rámci marketingu sme nastavili meracie kódy tak, aby zaznamenávali nie len štatistiky o návštevníkovi, ale merali konverzie po odoslaní dopytového formulára a podporovali remarketing v Google Ads.

Momentálne klientovi spravujeme online kampane, kde cielime zahraničných klientov v anglickom jazyku vo vybraných krajinách, aby si objednali od klienta služby.

Laserové a medicínsko kozmetické centrum

Klientovi poskytujeme správu Google reklamy.

Klient na svojej stránke v textoch používajú názvy produktov, ktoré sú chránené ochrannou známkou a Google neumožňoval inzerovať na tieto slová, problém sme vyriešili vytvorením špeciálnej „landing page“ na subdoméne, kde sa slová nenachádzali a táto stránka usmerňuje návštevníkov k objednávke.

Palety pre komerčné aj súkromné využitie

Klientovi sme vyrobili úplne nový mobilný web.

Zlúčili sme dva nezávislé weby, presmerovali e-maily tak, aby už stačilo obsluhovať e-mail na jednej doméne, ale pre istotu ak by niečo prišlo na starú, tak sa to prepošle a nestratí.

Pri tvorbe webu sme zvolili vtipný motív so žabou.

Pri prerobení webu sme dbali na interné SEO, aby po modernizácii webu klient nestratil svoju pozíciu v Google vyhľadávaní.

Účtovná firma, daňové poradenstvo, audítorska činnosť

Klientovi sme vytvorili nový moderný, mobilný web.

Keďže nemal obrázky a pre túto činnosť sú vhodné iba obrázky z foto banky, zvolili sme štýl dizajnu, pri ktorom obrázky nemusia používať vôbec.

Hotel Rysy, Tatranská Štrba

Klientovi sme vyrobili úplne nový mobilný web.

Navrhli sme ho tak, aby fotografiami vystihoval tatranské prostredie a zároveň klienta informoval aktivitách v okolí.

Do hotelovej stránky sme integrovali rezervačný systém Bookio, ktorý umožňuje online rezervácie a tvorbu balíčkov.