Vyberte stranu

Tvorba e-shopov na mieru

Predávajte online aj s prijímaním platieb kartou.

Kompletný e-shop, ktorý spravujete v prehľadnom prostredí. Možnosť prepojenia aj so stránkou na Facebooku a automatizovanými reklamami na Google.

Čo pre Vás urobíme?

Vytvoríme Vám e-shop rýchlo. Ak tvoríte prvý e-shop, prevedieme Vás celým procesom a poradíme čo všetko potrebujete pre spustenie predaja.

Kompletný e-shop

Správa produktov a objednávok, recenzie produktov, nastavenie poštovného a typov platieb, možnosť tvoriť zľavové kupóny. Obchod umožňuje aj predaj virtuálnych produktov na stiahnutie ako je hudba či knihy.

Napojenie na platby kartou

Bez osobnej návštevy banky. Registráciu do platobnej brány Vám pomôžeme urobiť online. Profesionálne riešenie s nízkymi poplatkami za transakcie. Platby prebiehajú priamo v e-shope bez presmerovania zákazníka na stránku banky.

Prehľady tržieb a štatistiky

Sledujte prehľady tržieb a najpredávanejšie výrobky priamo v e-shope. Cez pokročilé nastavenia a napojenie na Google Analytics, uvidíte aj nákupné správanie zákazníkov, efektivitu e-shopu a marketingových kanálov.

Prepojenie na reklamné systémy

Vďaka dobrej integrácii s Facebookom, Google Ads a Google Analytics môžete cieliť reklamu pomocou remarketingu na návštevníkov, ktorí si nenakúpili, alebo nechali niečo v košíku či pokladni. S nastaveniami aj správou kampaní Vám radi pomôžeme.

Zľavové kupóny

Zabudovaný systém pre používanie zľavových kupónov. Percentuálne alebo fixné zľavy.

w

Recenzie

Zabudovaný systém pre overené / anonymné recenzie, ktoré sa dajú schvaľovať alebo úplne vypnúť.

h

Automatické odoslanie e-mailu klientovi

Po úspešnej transakcii sa klientovi pošle e-mail s potvrdzujúcou správou a po úspešnej platbe potvrdená objednávka.

Automatické newsletter kampane

Pridajte si zákazníkov e-mail do zoznamu klientov v našom softvéri pre hromadné posielanie e-mailov alebo v softvéroch ako MailChimp. Oslovte ich automaticky po 14 dní s cielenou ponukou alebo žiadosťou o recenziu.

Ľahká integrácia doplnkových funkcií

Potrebujete vložiť Facebook messenger? Alebo OneSignal notifikácie? Pridať viacero platobných brán? S e-shopom od nás to nie je problém.

Priestor na rast bez viazanosti

Celé riešenie poskytujeme v open-source systémoch WordPress, WooCommerce, Divi. Zdrojový kód je otvorený pre vývoj nových funkcií na mieru, nevlastní ho jedna firma. Vďaka tomu môžete ľahko rozširovať e-shop ako bude Váš biznis rásť. Ľahko môžete tiež zmeniť programátora či hosting. Ste voľní a bez viazanosti.

N

Garancia ceny a doby dodania

Za stránku platíte vždy dohodnutú cenu, nikdy si neúčtujeme skryté poplatky. Vaša stránka bude hotová v dohodnutý čas.

Sloboda bez viazanosti

Vďaka štandardizovanému prístupu a open source systému nie ste u nás zamknutí žiadnou viazanosťou.

Podpora počas celého roka

Počas roka sa staráme o stránku, inštalujeme aktualizácie, bezpečnostné záplaty.