Vyberte stranu

Zdieľanie veľkých súborov

Zdieľajte veľké súbory so zákazníkmi a kolegami profesionálne

Pracujete so súbormi, ktoré sa nezmestia do prílohy e-mailu? Používajte súkromné úložisko dostupné profesionálne na Vašej vlastnej doméne.

Jednoduché zdieľanie

Prostredie NextCloud je podobné Google Disku, prihlásite sa v prehliadači užívateľským menom a heslom, nahráte súbor a pravým tlačidlom myši zadáte zdieľať. Môžete zdieľať konkrétnej e-mailovej adrese, skupine, cez hyper-link (kto má link, ten má prístup k súborom) alebo aj úplne anonymne (každý má prístup).

Získajte 20 GB až 1000 GB (1TB) cloudového úložiska

Nastavíme Vám bezpečné cloudové úložisko NextCloud s veľkosťou disku podľa potreby. 

Znížte riziko úniku dát

Bezplatné služby ako ulož.to, WeTransfer pôsobia neprofesionálne, sú plné reklám, nelegálnych súborov a vaše data dostupné kdekomu. Ak zdieľate s klientmi citlivé alebo osobné data, používanie verejných služieb môže byť aj nelegálne alebo porušiť GDPR.

*

Nahrávanie dát funguje obojsmerne

Nie len vy môžete zdieľať súbory s Vašimi zákazníkmi, ale aj opačne zákazníci môžu pohodlne nahrávať súbory do Vášho úložiska, ak im to povolíte. Pre každého zákazníka si môžete vytvoriť súkromný adresár.

Dostupné na všetkých platformách

Úložisko NextCloud je dostupné cez internetový prehliadač ako aj cez mobilnú aplikáciu pre iOS / Android a pre PC Windows / macOS / Linux. Pristupujte k svojim datám na cestách, z domu aj v kancelárii. 

Organizujte sa vo firme, medzi oddeleniami, s klientmi

Váš pridelený administrátor má plný prístup k súkromnému cloudu. Môže vytvárať pouívateľov s rôznymi právomocami. K adresáru môže mať prístup napr. klient, ale aj celé marketingové oddelenie a podobne.

~

Zabezpečené údaje aj prístup

Prístup k úložisku je zabezpečený SSL certifikátom, prístupné cez HTTPS. Údaje sú v bezpečí v serverovni s monitorovaným prístupom iba autorizovaných osôb. Všetky údaje sú zdvojené na diskových poliach, pri chybe jedného disku údaje ostávajú prístupné.

N

Vystupujte profesionálne na vlastnej doméne

Namiesto odkaz na ulož.to, WeTransfer alebo podobne, pošlete klientovi odkaz na link na vašej doméne, napr. cloud.vasadomena.sk/xyz. Názov si môžete vybrať. Klient pri prihlásení heslom uvidí vaše logo.

V čom je toto riešenie iné od Google Disku v G Suite?

Google Disk, ktorý je súčasťou plateného G Suite alebo bezplatného Gmailu umožňuje zdieľanie súborov v rámci organizácie alebo s Vašimi zákazníkmi. Neumožňuje však zdieľať so zákazníkom celé adresáre, ak zákazník nemá Google účet, nemáte mu ako dať prístup k celému adresáru súborov. Takisto Google Disk neumožňuje vytvoriť adresár bez hesla.