Zdieľanie veľkých súborov

Zdieľajte veľké súbory profesionálne, pod vlastnou značkou

Potrebujete odosielať a zdieľať veľké súbory s klientom alebo kolegom? Pracujete so súbormi, ktoré sa nezmestia do prílohy e-mailu? 

Používajte súkromné úložisko dostupné profesionálne na vašej vlastnej doméne.

Namiesto používania verejnej služby ako ulož.to, WeTransfer a podobne Vám ponúkame súkromné riešenie. Verejné služby pôsobia neprofesionálne, sú plné reklám, nelegálnych súborov a vaše data dostupné kdekomu. Ak zdieľate s klientmi citlivé alebo osobné data, používanie verejných služieb môže byť aj nelegálne alebo porušiť GDPR.

Získajte 20 GB až 10 000 GB cloudového úložiska

Nastavíme Vám bezpečné cloudové úložisko NextCloud s veľkosťou disku podľa potreby. 

N

Vystupujte profesionálne na vlastnej doméne

Namiesto odkaz na ulož.to, WeTransfer alebo podobne, pošlete klientovi odkaz na link na vašej doméne, napr. cloud.vasadomena.sk/xyz. Názov si môžete vybrať. Klient pri prihlásení heslom uvidí vaše logo.

~

Zabezpečené údaje aj prístup

Prístup k úložisku je zabezpečený SSL certifikátom, prístupné cez HTTPS. Údaje sú v bezpečí v serverovni s monitorovaným prístupom iba autorizovaných osôb. Všetky údaje sú zdvojené na diskových poliach, pri chybe jedného disku údaje ostávajú prístupné.

Jednoduché zdieľanie

Prostredie NextCloud je podobné Google Disku, prihlásite sa v prehliadači užívateľským menom a heslom, nahráte súbor a pravým tlačidlom myši zadáte zdieľať. Môžete zdieľať konkrétnej e-mailovej adrese, skupine, cez hyper-link (kto má link, ten má prístup k súborom) alebo aj úplne anonymne (každý má prístup).

Dostupné na všetkých platformách

Úložisko NextCloud je dostupné cez internetový prehliadač ako aj cez mobilnú aplikáciu pre iOS / Android a pre PC Windows / macOS / Linux. Pristupujte k svojim datám na cestách, z domu aj v kancelárii. 

Organizujte sa vo firme, medzi oddeleniami, s klientmi

Váš pridelený administrátor má plný prístup k súkromnému cloudu. Môže vytvárať pouívateľov s rôznymi právomocami. K adresáru môže mať prístup napr. klient, ale aj celé marketingové oddelenie a podobne.

Ako Vám pomôžeme?

Vytvoríme Vám inštaláciu NextCloud s úložiskom podľa Vašich potrieb.

Nastavíme potrebné DNS záznamy pre doménu a serverové parametre tak, úložisko smerovali na vašu firemnú doménu, vygenerujeme SSL certifikát pre bezpečný prístup cez HTTPS.

Zabezpečíme zálohovanie dát a podporu.

Prevedieme Vás prvými krokmi, za pár minúť budete určite zdieľať súbory ľahko a intuitívne aj vy.

Zaujali sme Vás?

Zavolajte nám na +421 950 499 567 pre viac informácií.