Vyberte stranu

Facebook reklama 

Na Facebooku je už 2,5 milióna Slovákov. Oslovte ich lacno a efektívne.

Neutrácajte zbytočne peniaze na neefektívnu reklamu, pomôžeme Vám kampaň na Facebooku rozumne naplánovať a nastaviť vhodný rozpočet, vybrať a otestovať správne publikum. 

Čo pre vás urobíme a prečo si vybrať práve nás?

Vyberieme správny typ reklamy

Facebook má 6 hlavných typov reklám a možnosti umiestniť reklamy na weboch Facebooku, Instagramu na Messengeri, aplikáciach a weboch tretích strán.

Zacielime správne publikum

Vyberieme správne cielenie, aby sa reklama zobrazovala hlavne potenciálnym zákazníkom.

Odmeriame výsledky

Nastavíme meracie kódy na Vašej stránke tak, aby sme zmerali efektivitu reklamnej kampane a či návštevník z Facebooku konvertoval na Vášho klienta.

Optimalizácia kampaní

Náš zaškolený manažér reklám pravidelne kontroluje výkon Vašich reklamných kampaní a navrhuje vylepšenia.

N

Určíme cieľ reklamy

Stanovíme, čo si ceníte najviac ako konverziu napr. predaj v e-shope, vyplnenie formulára na stránke, získanie kontaktu na potenciálneho klienta, zvýšenie povedomia Vašej značky, …

N

Nepremárnite mesiace na školeniach

Facebook neustále mení svoje vizuálne prostredie, spôsoby dražby reklamy, spôsoby cielenia. Nemusíte sledovať všetko, novinky Vám bude priebežne predstavovať nás skúsený manažér reklám.

N

100% transparencia, vy vlastníte váš účet

Váš klientský účet sa vloží pod náš agentúrny účet, ale naďalej ho vlastníte na 100%. Výhodou je, že platby za reklamu riešite priamo s Facebookom a ak by ste sa rozhodli spolupracovať s inou agentúrou, ostanú Vám cenné dáta z predchádzajúcich období.

Čo môžete robiť s Facebook reklamou?

N

Propagujte inzerciou na Facebooku miestnu firmu.

Zvýšte počet návštev obchodu. Prepojte svoje marketingové úsilie online so svojím kamenným obchodom. Cieľte lokálne vo Vašom meste.

N

Generujte potenciálnych zákazníkov.

Uľahčite ľuďom prejavenie záujmu o Vašu firmu, službu, produkt. Vyplnia formulár a vy dostanete kontakty na potenciálneho zákazníka.

N

Budujte povedomie o značke.

Začnite pracovať na svoje online identite alebo ju posilňujte. Vhodné pre posilnenie pozície na Facebooku a Instagrame.

N

Zvýšte online predaje.

Priveďte pomocou reklám zameraných na zvýšenie online predajov záujemcov k tomu, aby si niečo kúpili.

N

Opätovne zacieľte na existujúcich zákazníkov.

Oslovte ľudí, ktorí už s Vašou firmou vykonali nejakú interakciu. Nakúpili u Vás v e-shope, boli u Vás na webe, nazýva sa to Remarketing.

N

Propagujte svoju aplikáciu.

Máte vlastnú aplikáciu a záleží Vám na zvýšení počtu inštalácií? Digitálny marketing na Facebooku môže zvýšiť počet inštalácií alebo reakcií.

Keď online reklamu robí MojaWebstranka.sk

Našim cieľom pri každej reklamnej kampani je konverzia návštevníka na klienta. Reklama má klientovi merateľne prinášať zisk.