Vyberte stranu
N

NVMe disky

Disky s rýchlosťou čítania až 4GB/s porovnateľné s RAM, žiadne centrálne úložiská.

N

Vyhradená RAM 2GB na web

Váš web dostane minimálne 2GB dedikovanej RAMky, načítanie webu a práca s webom je tak pohodlná a svižná.

N

Neobmedzený download

Dáta sú dnes lacné, 1TB stojí menej ako euro, zrušili sme pre vás všetky obmedzenia.

N

Hosting vo svete a CDN

Servery máme nie len v Európe, ale aj v USA, Kanade, Austrálii a Singapure, kontaktujte nás pre viac informácií. Ak máte klientov vo svete, zapneme Vám CDN, aby sa vaše súbory načítavali klientom vo svete z toho najbližšieho servera.

N

E-mailové schránky

V cene máte základné e-mailové schránky prístupné cez webmail, POP3 a IMAP. Za príplatok si môžete zakúpiť G Suite a mať na svojej doméne cloudové prémiové služby od Google.

N

Automatické aktualizácie WordPress

Vaše stránky budú vždy zabezpečené tými najnovšími aktualizáciami, váš WordPress bude vždy v najnovšej verzii.

N

Bezpečnosť a ochrana proti DDoS

Automatická kontrola nahratých súborov anti-vírusovým programom, automatická ochrana proti uhádnutiu hesla. Server je chránený proti DDoS útokom na hardvérovej aj softvérovej úrovni.

N

SSL certifikát zdarma

Každý klient má SSL certifikát LetsEncrypt zdarma.

N

Transfer k nám a od nás bez výpadkov

Naši technici vám pomôžu pri presune webu ku nám a budú nápomocní v prípade, že sa rozhodnete pre inú firmu.

N

Divi builder pre WordPress v slovenskom jazyku

Náš tím prekladá z anglického jazyka prémiovú tému Divi, inštalácia WordPress pre slovenských klientov obsahuje už preloženú verziu automaticky.

Náš webhosting je ekologický

Berte s nami ohľad na životné prostredie, datacentrum s vašim serverom používa 100% energie z vodnej elektrárne a energeticky efektívny hardvér. Všetko bez akéhokoľvek vplyvu na výkon alebo cenu.

V čom je webhosting na MojaWebstranka lepší?

Konfigurácia hardvéru a jeho usporiadanie je prispôsobené pre výkon, nie za účelom šetrenia. Práve preto nepoužívame centrálne úložiská, ale každý server má dva NVMe disky v RAIDe a pristupuje k nim priamo cez zbernicu.

Každému klientovi dáme vyhradenú RAMku štedro a bez umelých obmedzení.

Na rozdiel od bežného hostingu sa nemusíme zavďačiť každému a podporovať aj staré pomalé verzie PHP a databáz. Všetky naše weby sú vyrobené pomocou WordPress a Divi, preto máme výhodu a nastavenia servera sú špeciálne prispôsobené tak, aby vyhovovali výhradne týmto aplikáciam.

Cenou sme drahší, ale výkonom prekonáme bežný aj drahší hosting niekoľkonásobne. Google vyhľadávač už niekoľko rokov zohľadňuje aj rýchlosť načítania stránky ako SEO faktor, na rýchlosti stránky záleží.