E-mailové schránky

Máme na výber 3 rôzne riešenia pre vaše firmené e-maily. Klasické e-mailové schránky, prémiové cloudové riešenie G Suite od firmy Google, alebo váš vlastný e-mailový server. 

Klasické e-mailové schránky

Klasické e-mailové schránky sú v cene hostingu. Pripájať sa je možné cez protokoly IMAP/POP3 a webmail. Webmail používa aplikáciu Roundcube, ktorá zobrazuje e-maily priamo v prehliadači. Cez IMAP/POP3 sa môžete pripojiť pomocou štandardných poštových aplikácií ako Outlook, Thunderbird, Apple Mail alebo poštových klientov pre Android/iOS.

Cloudové riešenie pre lepšie zdieľanie a prácu v tíme

Prémiové e-maily G Suite od Google Cloud sú platené od počtu účtov. G Suite je súbor rôznych služieb ako G Mail, Kalendár, Kontakty, Dokumenty, Tabuľky, Formuláre a veľa iných. Služba umožňuje tímom spolupracovať na dokumentoch, zdieľať kalendáre, súbory, kontakty a zvyšuje produktivitu tímu. E-mailová schránka beží na vašej doméne, ale v pozadí je G Mail s perfektnou proti-spamovou ochranou, priamym napojením na Google Disk a 30GB veľkosťou schránky. Ak si to môžete dovoliť, toto je naše odporúčané riešenie.

Vlastný server pre kompletnú kontrolu

Vlastný e-mailový server ponúkame firmám, ktoré chcú mať kontrolu nad technickými nastaveniami alebo mať z bezpečnostných dôvodov oddelené e-maily na samostatnom serveri. Nastavenia ako maximálne veľkosť prílohy, max. počet odoslaných správ za minútu, vlastné nastavenia SPF, RBL máte úplne pod kontrolou a nezdieľate reputáciu svojej IP adresy s cudzími účastníkmi.

Klasická e-mailová schránka

Schránka IMAP/POP3 s web-mailom, zdarma k hostingu.

G Suite

E-mail v Google Cloud, vhodné pre tímy, ktoré chcú spolupracovať a stihnúť toho pri práci viac.

Vlastný e-mailový server

Vlastný server pre firemné e-maily, kompletná kontrola, žiadne obmedzenia.

Zavolajte nám

Zavolajte nám na +421 950 499 567 pre viac informácií.