Asistenčné služby k webstránke

Postaráme sa o zmeny na webovej stránke na základe Vašich inštrukcií.

Potrebujete aktualizovať obsah na stránke, pridať referencie, orezať obrázky, pridať video prispôsobené na web, ale neoplatí sa Vám na to zobrať nového zamestnanca?

Nemárnite čas zisťovaním, kam kliknúť, akým heslom sa prihlásiť, ako zmeniť DNS záznam, pridať e-mailovú schránku, zmeniť heslo a podobne, náš asistent sa o to postará.

Návody a manuály nechajte na nášho asistenta. Ten vás bude poznať podľa už podľa tel. čísla, spraví prácu na webe a serveri za vás rýchlo a efektívne a potvrdí zmeny. Všetky grafické zmeny skontroluje aj na tablete a mobile.

N

Klienti, ktorých čas stojí priveľa

Potrebujete na webe niečo pridať, nastaviť, zmenšiť obrázok alebo nahodiť text a obrázky z katalógu? My to urobíme rýchlo, robíme to každý deň. 

N

Firmy bez vyhradeného zamestnanca na správu webu

Poveriť existujúceho zamestnanca správou webu je podľa nás neefektívne. Namiesto svojej hlavnej práce sa venuje druhoradej veci a stráca sústredenie. Radšej zaplaťte zlomok mesačnej mzdy a sme vám k dispozícii.

N

Zmeny obsahu

Pridanie stránky, úprava textu a grafiky na existujúcej stránke, vymazanie stránky. Zmeny sa dajú naplánovať aj na konkrétny čas v budúcnosti.

N

Technická pomoc

Pomoc pri nastavovaní DNS záznamov na doméne, pomoc s formátovaním CSS pri grafických úpravách, pri odosielaní newslettra, pomoc s integráciou Google Analytics, Tag Manager a podobne.

N

Práca s obrázkami a videom

Zmenšenie obrázkov, konverzia obrázkov medzi formátmi, konverzia videa pre podporu webu a mobilných zariadení, extrakcia obrázkov z PDF a podobne.

N

Správa e-mailových schránok

Pridanie novej e-mailovej schránky, alebo zakúpenie novej licencie G Suite. Transfer e-mailov medzi schránkami v prípade zmeny zamestnanca. Zmena hesla. Pomoc pri nastavení poštových softvérov.

Orientačné ceny

Cena za asistenčné služby začína už od 99€ / mesiac. V tejto cene sú započítané 4 základné zákroky mesačne.

Pre firmy, ktoré potrebujú asistenčné služby aj mimo pracovných dní alebo majú veľa zmien mesačne sa cena začína už od 399€ / mesiac.

Máte otázky alebo špecifické potreby?

Zavolajte nám

+421 950 499 567