Návrh dizajnu webstránky zdarma

Platíte až potom, ako ste spokojní s Vašim novým dizajnom.

Po telefonickej alebo e-mailovej konzultácii, kde nám vysvetlíte Vašu predstavu a účel stránky, čo by mala stránka z funkčného hľadiska obsahovať sa pokúsime pripraviť čo najpresnejší návrh dizajnu podľa vašich predstáv.

Do návrhu zapracujeme:

Pre lepšiu predstavu zapracujeme aj vaše logo a obrázky, ktoré nám pošlete. Ak ešte nemáte logo, texty alebo obrázky, nahráme tam všeobecné logo, obrázky z fotobanky a vygenerované texty, aby ste mali lepšiu predstavu.

N

Predbežnú štruktúru stránky

Dohodneme sa, aké bude mať webstránka podstránky a vytvoríme štruktúru menu.

N

Návrh dizajnu hlavnej stránky

Vytvoríme návrh dizajnu hlavnej stránky podľa podkladov, ktoré dodáte alebo vás môžeme inšpirovať našim návrhom bez podkladov.

Ako začať s návrhom dizajnu …

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár, dozvieme sa Vaše požiadavky a predstavu a pustíme sa do práce.

+421 950 499 567

info@mojawebstranka.sk

Lenka Šipláková

nezáväzné grafické návrhy zdarma

Denne 08:00 – 20:00 aj cez víkendy a sviatky.

Túto stránku chráni pred spamom reCAPTCHA od Google – ochrana súkromia | podmienky služby.

Ako dlho trvá vytvorenie návrhu?

V priemere vytvoríme prvý návrh do 48 hodín od dodania podkladov.

Čo ak sa mi návrh nebude páčiť?

Nevadí. Podľa toho, čo nám poviete na prvý dizajn zistíme lepšie Váš vkus. Dozvieme sa, ktoré prvky sa Vám páčili a ktoré nie a vypracujeme Vám ďalší návrh.

Druhá obľúbená možnosť je, že nám pošlete niekoľko stránok, ktoré sa Vám dizajnovo páčia a poviete nám čo na nich je podľa Vás pekné, pomôže nám to trafiť sa Vám lepšie do vkusu.

Ako to funguje, ako si pozriem návrh dizajnu?

Vytvoríme špeciálne pre Vás testovaciu stránku, ktorá nie je viditeľná v Google. Na tejto stránke pripravíme návrh dizajnu a pošleme Vám link do e-mailu.